![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Leksaker / Leksaker 11108066
*
nr 1110 8066
Leksaker
4 delar, 1950/60-tal
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 20:45:41
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/5 19:20:47
1
Vinnande bud
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: leksaker
-
5212 GÃ¥bil
ULF HANSEN. SAAB, "Roadster", Playsam. Plast & trä..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:01
-
5195 Leksaker
2 delar, Samearbete, modell äldre, docka + Komsio...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:40
-
5148 Parti dockor d..
modell äldre
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:35
*
Leksaker
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8066
Leksaker
4 delar, 1950/60-tal
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/5 19:20:47 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.![](/tema/themes/{46E69EE3-B09D-4A12-9CFC-FD073B06049C}_183x97.jpg)
Läs mer om 50/60-tal
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: leksaker
-
5212 GÃ¥bil
ULF HANSEN. SAAB, "Roadster", Playsam. Plast & trä..//
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:01 -
5195 Leksaker
2 delar, Samearbete, modell äldre, docka + Komsio...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:40 -
5148 Parti dockor d..
modell äldre
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:35